Ehliyetiniz varsa ve kendinizde hala pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız ya da direksiyon sınavı için hazırlanıyorsanız;

Konusunda uzmanlaşmış direksiyon hocası eşliğinde direksiyon eğitim pistimizde veya akıcı trafikte direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Özel Direksiyon Dersi ciddiye alınması gereken bir olgudur ve bu açıdan çok önemlidir sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur öncelikle bu bilinçte olmalıyız.

Özel Direksiyon Dersi Saatleri: Cemre Direksiyon Kursunda, Her gün sabah 07:00 ile akşam 22:00’ye kadar direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler arasında size en uygun zamanı seçip bizimle irtibata geçiniz.

Direksiyon Eğitimi Randevu Saati: Cemre Direksiyon Kursundan Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde Bay ve Bayan Hocalarımızdan, önceden randevu alarak işinizi aksatmadan Özel Direksiyon Eğitimi alabilirsiniz. Kaç ders eğitim alacağınızı Direksiyon Hocası ile ilk derse çıktıktan sonra eksiklerinize bakarak beraberce karar verebilirsiniz.

Direksiyon Kursu Alınacak Yerler: Cemre Direksiyon Kursunda,  Eğitimimize trafikten uzak, yine şehir içinde yalnız rahat çalışılabilen alanda başlayıp alışabildikten sonra Hocamızın Trafiğe çıkmaya karar verdiği zaman, Kayseri trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde veya sizin en sık kullandığınız güzergah’ ta eğitim verilmektedir. Örneğin en çok kullanacağınız güzergahta ve işiniz ile eviniz arasında alıştırma sürüşleri yapılmaktadır.Ders saatiniz direksiyona oturduğunuz andan itibaren başlar.

Özel Direksiyon Dersi Araçlarımız:  Araçlarımız Son Modeldir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup full kaskolu ve çift debriyaj, fren sistemlidir.

Kaç derste araba kullanabilirim: Öğrenme kişiye göre değişen bir algılamadır.Özellikle direksiyon dersi tamamen kişisel reflekslerle ilişkilidir. Sizin reflekslerinize göre öğrenme süreniz eğitmenimizle birlikte belirlenecektir.

                   Bizden alacağınız direksiyon kursu ile trafiğe çıkma garantisi veriyor,                    ehliyet sınavında %100 başarı sağlıyoruz.

Merak ettiğiniz diğer tüm soruları bizimle ‘Cemre Direksiyon Kursuyla’  iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir